Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc zorganizować dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.

Przyjęcia do 70 osób organizujemy w stylowej, klimatyzowanej sali restauracyjnej z wyjściem na taras, z którego roztacza się zachwycający widok na całe pasmo Beskidów.

W zaplanowaniu szczegółów uroczystości od samego początku, aż do dnia wesela wspierał będzie Państwa doświadczony koordynator weselny, który z przyjemnością pomoże Państwu w doborze menu, oprawy muzycznej, dekoracji oraz atrakcji weselnych.

Przygotujemy dla Państwa wesele, którego niezapomniana atmosfera i ciepło, będą mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze przez wiele lat.

Gościom weselnym proponujemy noclegi w komfortowych, klimatyzowanych pokojach. Dysponujemy pokojami 2-, 3 – osobowymi oraz pokojami typu studio 4 osobowymi z dwoma sypialniami, dla 67 osób.

Dla Nowożeńców oferujemy APARTAMENT w prezencie od obiektu.

Kameralny klimat, profesjonalny, uprzejmy personel i doskonałe menu na długo pozostaną w pamięci zarówno Pary Młodej, Rodziców i wszystkich gości.

Wstępną ofertę przedstawiamy poniżej. Jesteśmy otwarci na pytania lub sugestie z Państwa strony. Chętnie służymy pomocą.

Menu degustacyjne

Oferta specjalna

Ślub w plenerze

Poprawiny

Facebook