PERŁA BESKIDU

Najlepsze miejsce w Beskidach

Noclegi w Ustroniu

Pobyt w obiekcie Perła Beskidu to niezapomniane przeżycia w malowniczym położeniu – u zbocza góry Równica. Zarówno miasto Ustroń jak i sam obiekt zachwyca turystów o każdej porze roku nie ważne czy to budząca się do życia wiosna, upalne słoneczne lato, polska złota jesień a nawet śnieżnobiała zima. Perła Beskidu w Ustroniu to komfortowe pokoje, restauracja, chata grillowa, Strefa SPA, gabinet Wellness oraz dwie sale konferencyjne.

Ustroń to jedna z najbardziej znanych miejscowości górskich, w której można spędzić niezapomniane wczasy wraz z rodziną, romantyczny weekend z najbliższą osobą, jak również zorganizować przyjęcia okolicznościowe czy konferencje. Perła Beskidu to jednak nie tylko noclegi w Ustroniu. To kompleksowe, nowoczesne zaplecze, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Noclegi – Ustroń: wspaniała okolica na przyjęcia

Perła Beskidu oferuje nie tylko noclegi czy możliwość organizacji konferencji firmowych w specjalnie do tego celu przygotowanej sali konferencyjnej. Dodatkowo zachęcamy do organizacji przyjęć okolicznościowych – z okazji chrztu, urodzin, organizujemy również wesela z opcją ceremonii na tarasie widokowym. Nasz obiekt to także idealne miejsce na przyjęcie weselne wraz z ceremonią plenerową, gdzie gości zachwyci niepowtarzalny widok na panoramę górską oraz nietuzinkowa atmosfera.

Hotel w Beskidach? Najlepszym wyborem bez wątpienia jest Perła Beskidu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu rezerwacji pobytów indywidualnych, organizacji przyjęcia czy konferencji. Nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie Państwa pytania, jak również będzie z Państwem podczas pobytu.

Noclegi: Beskidy – dlaczego warto tu przyjechać?

Noclegi w Beskidach to niezapomniane chwile, którym towarzyszyć będą zniewalające widoki i naturalne otoczenie. Nasz obiekt położony jest z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie wystarczająco blisko, aby przyjechać tu na weekend. Dodatkowo na gości, po całym dniu spacerów i aktywności, czeka możliwość skorzystania z naszej oferty zabiegów SPA.

Bądź na bieżąco z najnowszymi
wydarzeniami i promocjami!

Skontaktuj się z nami