PERŁA BESKIDU

Profesjonalna regeneracja mięśni
po wysiłku dla profesjonalnych sportowców i amatorów.

System iCOOLSPORT

Naukowo udowodniono, że kąpiel w bardzo zimnej wodzie przyspiesza regenerację i zmniejsza napięcie mięśniowe, wspomagając osiąganie lepszych wyników sportowych. Oprócz tego powoduje obniżenie poziom cukru we krwi, wzmacnia odporność, przyspiesza metabolizm, a także ma zbawienne działanie na skórę jak i dobry sen.

To pierwszy na świecie system specjalnie do terapii kontrastowej, polegającej na jest zanurzeniu kończyny lub całego ciała w gorącej (ale nie wrzącej) wodzie, a następnie natychmiastowym zanurzeniu kończyny lub ciała w zimnej lodowatej wodzie. Ta procedura jest powtarzana kilka razy, na przemian na gorąco i na zimno. Stosowana w celu zmniejszenia bólu i skurczów mięśni, zwiększenia zakresu ruchu i siły oraz poprawy mobilności funkcjonalnej.

THERABODY THERAGUN PRO

Najbardziej zaawansowany masażer elektryczny, eliminujący dolegliwości bólowe.
Terapia przy użyciu THERAGUN PRO rozluźnia napięte mięśnie i powięź, maksymalizuje naturalne procesy regeneracyjne, uwalnia od stresu i dodaje energii, zwiększa przepływ krwi, dzięki czemu wspomaga oczyszczenie ze zbędnych metabolitów i poprawia odżywienie tkanek, ujędrnia ciało, wspomaga rozciąganie a także chroni przed kontuzjami – przygotowuje do aktywności.

THERABODY RecoveryAir PRO

RecoveryAir PRO poprzez pneumatyczne symulowanie głębokiego masażu limfatycznego znacznie poprawia krążenie w miejscach objętych działaniem nałożonych mankietów.
RecoveryAir PRO wykonuje głęboki i powolny masaż w trybie cyklu sekwencyjnego – masaż zaczyna się od dołu leczonego miejsca i przesuwa się w stronę tułowia, po czym spuszcza powietrze rozpoczynając kolejny cykl – dzięki temu redukcja metabolitów odbywa się dużo szybciej niż przy tradycyjnych technikach regeneracji. Jedna sesja regeneracyjna może zastąpić nawet 48h odpoczynku. Zwiększony powrót żylny przyspiesza wchłanianie elementów, które powodują ból i zmęczenie wywołane nadmiernym wysiłkiem.

THERAGUN WAVE ROLLER

Wave Roller to wibrujący roller do masażu, którego można używać jako element rozgrzewki lub w ramach regeneracji. Połączenie wibracji oraz rozciągania zapewnia doskonałe efekty. Roller ogranicza nadmierne napięcie powięzi oraz działa profilaktycznie, ograniczając podatność na urazy.
Działanie Wave Roller zwiększa przepływ krwi w tkankach, poprawia mobilność użytkownika oraz wpływa na zmniejszenie odczuwanego bólu mięśni i towarzyszących przykurczy mięśniowych.

Game Ready

System główny z kołnierzami (ATX Kołnierz na staw skokowy, ATX Kołnierz na kolano, ATX Kołnierz cała noga)
Ściągacz Game Ready zaprojektowany w technologii kosmicznych skafandrów NASA, – zawiera 2 oddzielne – wewnętrzne komory: jedną z powietrzem a drugą z wodą. Zapewnia przerywany ucisk oraz kontrolowane leczenie zimnem. Umożliwia leczenie całego wybranego obszaru przy jego zgięciu oraz wyproście.

Opinie naszych klientów

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz dokonać rezerwacji?
Zadzwoń lub napisz do nas

Skontaktuj się z nami