OBOZY PIŁKARSKIE W USTRONIU

Perła Beskidu – wspieramy zwycięzców

Perła Beskidu to kameralny obiekt położony na zboczu góry. Obiekt służy nie tylko profesjonalnym drużynom piłkarskim, ale również przedstawicielom innych sportów drużynowych między innymi piłkarzom ręcznym.

Dla drużyn przygotowaliśmy możliwość rezerwacji obiektu na wyłączność tak aby jeszcze bardziej podkreślić elastyczność, prywatność i komfort który możemy zapewnić drużynie podczas zgrupowania czy obozu sportowego.

Noclegi

Każda drużyna którą gościmy traktowana jest indywidualnie.

Naszym gościom oferujemy 60 miejsc noclegowych w 21 komfortowych pokojach które w większości posiadają klimatyzację.

Do dyspozycji drużyny poza apartamentem i pokojami 2 osobowymi oferujemy przestronne pokoje typu studio.

Gastronomia

Menu w restauracji konstruowane jest zgodnie z wymaganiami sportowców. Współpracujemy z dietetykiem sportowym, w związku z tym możemy przygotować dla Państwa propozycję menu do akceptacji. Spersonalizowana gastronomia, oparta o lokalne produkty najwyższej jakości, wysokogatunkowe pieczywo czy domowe wypieki stanowią gwarancję najzdrowszego żywienia dla zawodników. Posiłki podawane mogą być zarówno w formie serwowanej i bufetowej według preferencji drużyny.

Trening

Posiadamy dostęp do nowoczesnych obiektów sportowych w Ustroniu.

Główna płyta – boisko z naturalną nawierzchnią o wymiarach 105 x 68 i trybuną na 668 osób, boisko ze sztuczną nawierzchnią najnowszej generacji o wymiarach 105 x 64 z oświetleniem i boisko orlik ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 20 x 40 zlokalizowane są przy ul. Sportowej zaledwie 2,5 km od naszego obiektu, oraz boisko treningowe z naturalną nawierzchnią i systemem nawadniania o wymiarach 100 x 68 przy ul. Sztwiertni położonego 4,5 km od obiektu.

Do treningów siłowych proponujemy skorzystanie z nowoczesnej siłowni o pow. ponad 200 m2 z pełnym wyposażeniem strefy cardio, strefy maszyn z obciążeniem stosownym, urządzenia wielofunkcyjne – brama do treningu obwodowego, strefa wolnych ciężarów.

Lokalizacja

Zaciszne położenie na zboczu góry Równica, oraz w sąsiedztwie Czantorii, Palenicy, Skalicy, Lipowskiego Gronia daje niezliczone możliwości treningu terenowego. Różnorodność tras biegowych i rowerowych można dostosować do intensywności i obciążenia cyklu treningowego. Ponadto bulwar nad Wisłą, po za doskonałym miejscem wypoczynku i rekreacji jest idealnym miejscem na poranny rozruch, oraz urozmaicenie treningu o jazdę na rolkach czy rowerach.

Odnowa

Centrum SPA z profesjonalnym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową oraz balią wodną zapewni podstawową odnowę biologiczną po treningu. Ponadto dla drużyn udostępniamy gabinet masażu. Istnieje także dodatkowa możliwość wynajęcia basenu z profesjonalnym systemem chłodzenia umożliwiającym utrzymanie temperatury wody na poziomie nawet  5°C do regeneracji, oraz możliwość skorzystania z kriokomory.
Dopełnieniem odnowy jest możliwość skorzystania z najnowocześniejszych basenów solankowych zlokalizowanych zaledwie 1 km od obiektu.

Ponadto posiadamy wyjątkową strefę regeneracji, składającą się z profesjonalnych urządzeń takich jak iCool Compact Cool Dual Temp z basenem, THERABODY RecoveryAir PRO System Pants, THERABODY RecoveryAir PRO, THERABODY THERAGUN PRO, THERAGUN WAVE ROLLER oraz Game Ready zestaw z kołnierzami. Pozwalają one na samodzielne zabiegi regeneracyjne dla profesjonalnych sportowców jak i amatorów, przyspieszając regenerację mięśni i organizmu po wysiłku.
Szczegółowy opis działania znajdą Państwo tutaj.

Szkolenie

Na potrzeby szkoleniowe, analizy, teambulidingu dostępna jest sala konferencyjna z pełnym wyposażeniem multimedialnym, przygotowana wg wymagań i preferencji zespołu.

Mimo, iż jesteśmy nowym obiektem, posiadamy duże doświadczenie w organizacji obozów sportowych.
Wybierając naszą ofertę zyskują Państwo pewność profesjonalnej obsługi, pełnej pomocy logistycznej,
najlepszej gastronomii oraz dostępu do nowoczesnych obiektów sportowych.

Zaufali nam:

Potrzebujesz oferty skomponowanej właśnie dla Twojej drużyny?
Napisz lub zadzwoń!

Skontaktuj się z nami